Wieczory dla zakochanych

O spotkaniach

Każdy cykl składa się z 9 spotkań, odbywających się w różne dni tygodnia (zazwyczaj poniedziałki lub środy) o godz. 18:30. Obecność na wszystkich spotkaniach jest dla wszystkich uczestników obowiązkowa!!!

Każde spotkanie trwa średnio 2 – 3 godziny. Zajęcia odbywają się metodą wykładowo – warsztatową. Każde spotkanie składa się z 2 lub 3 części, podczas których indywidualna praca par poprzedzona jest krótkim wstępem prowadzących, którzy omawiają dany temat.

Do zgłoszenia uczestnictwa potrzebne są tylko imiona, nazwiska i numery telefonów. Nie potrzeba żadnych zaświadczeń np. z parafii. Kursy odbywają się niezależnie od miejsca zamieszkania, terminu planowanego ślubu, itp.

Kursy odbywają się salach Klasztoru OO. Dominikanów przy ul. Złotej 9. Stojąc twarzą do fasady kościoła, po prawej stronie znajduje się wejście, po minięciu którego znajdujemy się na małym wirydarzu, natomiast idąc wzdłuż niego znajdziemy dwoje drzwi, z których prawe prowadzą do pomieszczeń kursów.

Najbliższy cykl

Zakończyliśmy przyjmowanie zapisów na kurs jesienny 2020.

Najbliższa edycja “wieczorów dla zakochanych” rozpocznie się na początku lutego 2021. Zapisy będzie przyjmował o. Jacek Kopera OP od 18 stycznia 2021 pod numerem telefonu, który pojawi się poniżej 18 stycznia.

Duszpasterz

Jacek Kopera OP