Wieczory dla Zakochanych

Niedziela 15 marca 2020

Dotyczy uczestników obecnej edycji Wieczorów dla zakochanych

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną oraz po konsultacjach z uczestnikami Wieczorów dla zakochanych, zawieszamy począwszy od poniedziałku 16 marca wszystkie spotkania edycji lutowo-marcowej (tj. spotkania grupy poniedziałkowej i środowej) aż do odwołania. Ponieważ rozwój wypadków w obecnej sytuacji jest niemożliwy do przewidzenia, wstrzymujemy się z decyzjami co do ewentualnego odrobienia zajęć lub jakiejkolwiek innej formy ich realizacji. W kolejnym komunikacie pod koniec marca, poinformuję o dalszych krokach i sposobach rozwiązania tej sytuacji.
Serdecznie wszystkich pozdrawiam, życząc zdrowia i wiele sił do walki z epidemią.
Z Bożym błogosławieństwem.
O. Jacek Kopera OP

30.01.2020

Zakończyliśmy przyjmowanie zapisów na lutowo – marcową edycję “wieczorów dla zakochanych”. Kolejny cykl kursu przedmałżeńskiego rozpocznie się 5 maja 2020 i potrwa do 30 czerwca. Zajęcia odbywają się przez 9 kolejnych wtorków o godz. 18:30. Obecność na wszystkich spotkaniach jest dla wszystkich uczestników obowiązkowa!!! Zapisy przyjmuje o. Jacek Kopera OP od 10 lutego 2020 pod numerem telefonu 790 717 265.

Każde spotkanie trwa średnio 2 – 3 godziny. Zajęcia odbywają się metodą wykładowo – warsztawową. Każde spotkanie składa się z 2 lub 3 części, podczas których indywidualna praca par poprzedzona jest krótkim wstępem prowadzących, którzy omawiają dany temat.

Do zgłoszenia uczestnictwa potrzebne są tylko imiona, nazwiska i numery telefonów. Nie potrzeba żadnych zaświadczeń np. z parafii. Kursy odbywają się niezależnie od miejsca zamieszkania, terminu planowanego ślubu, itp.

Kursy odbywają się salach Klasztoru OO. Dominikanów przy ul. Złotej 9. Stojąc twarzą do fasady kościoła, po prawej stronie znajduje się wejście, po minięciu którego znajdujemy się na małym wirydarzu, natomiast idąc wzdłuż niego znajdziemy dwoje drzwi, z których prawe prowadzą do pomieszczeń kursów.