Kolejne edycje “wieczorów” – maj/czerwiec 2021 oraz październik/listopad 2021

Najbliższa edycja “wieczorów dla zakochanych” rozpocznie się 3 maja i potrwa do 28 czerwca 2021.

Zapisy będzie przyjmował o. Jacek Kopera OP od 19 kwietnia 2021 pod numerem telefonu 790 717 265 od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 16:00. Podczas przyjmowania zgłoszeń należy podać imiona i nazwiska uczestników wraz z numerami telefonów.

Zajęcia będą odbywały się we wszystkie poniedziałki maja i czerwca o godz.19:00 w Bazylice oo. Dominikanów przy ul. Złotej 9. Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do noszenia maseczek podczas kursu.

Koszt kursu wynosi 300 zł od pary. Opłata jest wnoszona podczas ostatniego spotkania.

Osoby, które zapiszą się na kurs, lecz nie będą mogły w nim uczestniczyć, bezwzględnie proszę o kontakt przed rozpoczęciem kursu.

Zapisy na kurs odbywający się w październiku i listopadzie przyjmowane będą od 20 września 2021.

O spotkaniach

Każdy cykl składa się z 9 spotkań, odbywających się raz w tygodniu (poniedziałki lub środy) o godz. 19:00. Obecność na wszystkich spotkaniach jest dla wszystkich uczestników obowiązkowa!!!

Każde spotkanie trwa średnio 2 – 2.5 godziny. Zajęcia odbywają się metodą wykładowo – warsztatową. Każde spotkanie składa się z 2 lub 3 części, podczas których indywidualna praca par poprzedzona jest krótkim wstępem prowadzących, którzy omawiają dany temat.

Do zgłoszenia uczestnictwa potrzebne są tylko imiona, nazwiska i numery telefonów. Nie potrzeba żadnych zaświadczeń np. z parafii. Kursy odbywają się niezależnie od miejsca zamieszkania, terminu planowanego ślubu, itp. Uczestnicy nie potrzebują przynosić ze sobą żadnych materiałów.

Kursy odbywają się w bazylice OO. Dominikanów przy ul. Złotej 9. Wejście do bazyliki znajduje się przy zbiegu ulic Złotej i Archidiakońskiej.

Duszpasterz

Jacek Kopera OP